ثبت شرکت سهامی خاص Secrets

نیاز به برگزاری مجمع عمومی و تصویب اساس نامه و تعیین مدیران و بازرسین دارد

در این روزها که هر کسی مشغله های خود را دارد، امکان بهره مندی از خدمات غیر حضوری اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت.

سامانه‌های مرتبط با مالکیت معنوی سامانه آنلاین ثبت برند

ما افتخار داریم که خدمات با کیفیت را با بهترین خدمات به مراجعه کننده ها ارائه می دهیم. یکی از مهم ترین خدمات این است که شما به صورت غیر حضوری هم می توانید ثبت یک شرکت را انجام دهید.

گفتنی است که طبق ماده پنجم مبحث شرکت‌های سهامی در قانون تجارت ایران، سرمایه شرکت سهامی خاص در موقع تاسیس نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد. همچنین مطابق با ماده ۲۱، شرکت‌های سهامی خاص نمی‌توانند سهام خود را برای پذیره‌نویسی یا فروش در بورس اوراق بهادار یا توسط بانک‌ها عرضه نمایند و یا به انتشار آگهی و اطلاعیه و یا هر نوع اقدام تبلیغاتی برای فروش سهام خود مبادرت کنند.

نحوه تنظیم اظهارنامه ثبت شرکت سهامی خاص به چه ترتیب است؟

اظهارنامه شرکت سهامی خاص باید دربردارنده چه مواردی باشد؟

سپاس از توجه و نظر خوب شما، بله شما هر زمانی که تصمیم بگیرید که شرکت رو دیگه نگه ندارید می تونید درخواست بدین به اداره ثبت که شرکت شما رو منحل کنن.

در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها، فرم نمونه‌ی اسناد فوق‌الذکر، موجود است. می‌توان این فرم‌های نمونه را از اداره‌ی مذکور تهیه و تکمیل‌کرده و ذیل تمام اوراق باید توسط همه‌ی شرکا (مؤسسین) امضا شود. سپس هزینه‌ای بابت تعیین نام شرکت به بانک واریز کرده و چند نام،‌ که واژه‌ی بیگانه نبوده، فاقد سابقه‌ی ثبت بوده و دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد؛ انتخاب کرده و به «واحد تعیین نام» ‌اداره‌ی مذکور، معرفی و موافقت آن واحد را درباره‌ی نام تعیین شده اخذ کرده،سپس همه‌ی مدارک به «‌قسمت پذیرش مدارک»‌ اداره‌ی مزبور، تحویل و رسید دریافت می‌شود و موعدی برای گرفتن نتیجه تعیین می‌شود.

میخواهم شرکت تاسیس کنم .نمیدانم که شرکت خدمات کشاورزی تاسیس کنم یا شرکت سهامی خاص یا …لطفا راهنمایی بفرمایید.

پس ابتدا کسب و کار خود را بررسی کنید تا از بین انواع شرکت هایی که وجود دارد مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید، سپس به نحوه این نوع شرکت دقت کنید تا به بهترین شکل این کار را انجام دهید.

مجوز های لازم برای تاسیس شرکت را دریافت کرده اید یا خیر؟

این شرکت ها به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ شرکت سهامی read more عام و شرکت سهامی خاص. در شرکت سهامی خاص، موسسین یک شرکت، تنها سرمایه گذاران آن می‌باشند.

در ادامه به عناوین بخشی از خدمات موسسه ثبتی ثبتینو اشاره می کنیم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ثبت شرکت سهامی خاص Secrets”

Leave a Reply

Gravatar